Hakkımızda

Doktor.net.tr, doktorları ve farklı branşlardaki uzmanları, hasta ve danışanları ile bir araya getirmeyi amaçlayan bir buluşma ağıdır.

Burada Türkiye’nin dört bir yanındaki doktorlara ulaşıp, onlar hakkında bilgi alabilir br onlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Önleyici sağlık hizmetleri kapsamında, doktorlarımız paylaştıkları makaleler ile danışan ve takipçilerimizi sağlıklı bir yaşam konusunda bilinçlendirirler.

Hasta ve danışanlarımız ise istedikleri doktor hakkında bilgi alabilir, doktorların yazdığı makaleleri inceleyebilir, doktor sözlüğünü kullanarak tıp terimleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Tüm hizmetler objektif olarak hasta ve danışan tarafından değerlendirilir. Bu da şeffaf ve daha iyi bir hizmetin yolunu açar.

Sitemizde yer alan içerikler doktor önerisi değildir ve tavsiye niteliği taşımamaktadır. Sitede yer alan makaleleri uygulayıp uygulamamak hasta sorumluluğundadır. Oluşabilecek herhangi bir durumda doktor.net.tr sorumlu tutulamaz. Önemli bir durum olduğunda doktorunuza başvurunuz.